2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese aanbesteding Communicatievormgeving (DTP)
Descripción: Waterschap Amstel, Gooi en Vecht wil een raamovereenkomst sluiten met drie opdrachtnemers voor communicatievormgeving en DTP-werkzaamheden. De opdracht omvat onder meer het ontwerpen, opmaken en productiegereed maken van online- en offlinemiddelen binnen de huisstijl van AGV, inclusief toegankelijk opmaken waar dit aan de orde is. Strategische communicatie, campagneontwikkeling, media-inkoop en arbeidsmarktcommunicatie maken geen onderdeel uit van deze opdracht.
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Europese niet-openbare procedure. In de selectiefase worden maximaal vijf geschikte gegadigden geselecteerd en uitgenodigd voor de inschrijvingsfase. Vervolgens wordt op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding één raamovereenkomst gesloten met drie opdrachtnemers. De procedure verloopt volledig digitaal via Mercell.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79900000 Servicios comerciales diversos y otros servicios conexos
Clasificación adicional (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad, 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos, 79820000 Servicios relacionados con la impresión
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: N.v.t.