694888-2026 - Licitación
Bélgica – Libros para biblioteca – Raamovereenkomst voor het leveren van boeken, andere gedrukte werken en e-boeken bestemd voor de openbare stedelijke bibliotheek 2027-2030
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken, andere gedrukte werken en e-boeken bestemd voor de openbare stedelijke bibliotheek 2027-2030
Descripción: Raamovereenkomst voor het leveren van boeken, andere gedrukte werken en e-boeken bestemd voor de openbare stedelijke bibliotheek 2027-2030
Identificador interno: PPP005-2640/6220/2026/2640/jdc
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 22113000 Libros para biblioteca
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Boeken voor volwassenen
Descripción: Boeken voor volwassenen
Identificador interno: 2026/2640/jdc_1
Lote: LOT-0002
Título: Boeken voor jeugd
Descripción: Boeken voor jeugd
Identificador interno: 2026/2640/jdc_2
Lote: LOT-0003
Título: E-boeken
Descripción: E-boeken
Identificador interno: 2026/2640/jdc_3