See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ondersteuning bij uitvoering Noodfonds 2026-2027
Descripción: Aankondiging van een gegunde opdracht – ondersteuning bij uitvoering Noodfonds Energie 2026-2027. Stichting TNE voert in mandaat en opdracht van de minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (“SZW”) de publiekrechtelijke Tijdelijke regeling tegemoetkoming energiearmoede 2026-2027 uit. Het Noodfonds Energie is in 2022 opgericht op initiatief van energieleveranciers en maatschappelijke organisaties om huishoudens met een laag inkomen, die door de stijgende energieprijzen in financiële problemen dreigen te komen of zijn gekomen, te ondersteunen en is reeds in de jaren 2023-2025 actief geweest. Vanaf de winter 2026/2027 zal het Noodfonds Energie wederom worden ingezet, vanaf deze editie in mandaat van de minister. Het Noodfonds Energie gaat in twee fases open: vanaf 1 december 2026 zijn het klantcontactcentrum en de website met informatie beschikbaar. Vanaf 4 januari 2027 kunnen burgers een aanvraag indienen. De onderhavige opdracht aan Ockto omvat de ontwikkeling, het beheer en de doorontwikkeling van het aanvraagproces voor het Noodfonds Energie, alsmede de implementatie daarvan. Dit omvat onder meer de technische ontwikkeling en het onderhoud van de aanvraagomgeving waarmee huishoudens hun aanvraag voor de tegemoetkoming kunnen indienen. De aanvraagomgeving dient tevens de verzameling van gegevens door aanvragers bij verschillende databronnen en het delen van die verzamelde data door aanvragers aan Stichting TNE in een digitale aanvraagstraat te faciliteren. De opdracht omvat zowel de oplevering, (door)ontwikkeling, implementatie en toegang tot de aanvraagomgeving, waaronder de levering van de webapp en de integratie met achterliggende webservices en logica om verschillende scenario’s te ondersteunen (zoals voor huishoudens en voor personen onder bewindvoering).
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Aankondiging van een gegunde opdracht – ondersteuning bij uitvoering Noodfonds Energie 2026-2027
Descripción: De onderhavige opdracht aan Ockto omvat de ontwikkeling, het beheer en de doorontwikkeling van het aanvraagproces voor het Noodfonds Energie, alsmede de implementatie daarvan. Dit omvat onder meer de technische ontwikkeling en het onderhoud van de aanvraagomgeving waarmee huishoudens hun aanvraag voor de tegemoetkoming kunnen indienen. De aanvraagomgeving dient tevens de verzameling van gegevens door aanvragers bij verschillende databronnen en het delen van die verzamelde data door aanvragers aan Stichting TNE in een digitale aanvraagstraat te faciliteren. De opdracht omvat zowel de oplevering, (door)ontwikkeling, implementatie en toegang tot de aanvraagomgeving, waaronder de levering van de webapp en de integratie met achterliggende webservices en logica om verschillende scenario’s te ondersteunen (zoals voor huishoudens en voor personen onder bewindvoering). De waarde is inclusief de mogelijkheid van een eenzijdige tijdelijke verlenging van 3 maanden
Identificador interno: 1