696249-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de ingeniería – Adviesdienst sloop en nieuwbouw Karperton parkeergarage
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Adviesdienst sloop en nieuwbouw Karperton parkeergarage
Descripción: De Opdracht betreft het leveren van integrale adviesdiensten ten behoeve van de voorbereiding van de herontwikkeling van parkeergarage Karperton in de gemeente Alkmaar. Het doel van deze aanbesteding is om een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer. De Opdracht is ingericht als een gefaseerde adviesopdracht. De nadruk ligt op het stapsgewijs ontwikkelen van een onderbouwde besluitbasis voor de gemeente, waarbij per fase wordt toegewerkt naar bestuurlijke besluitvorming en vervolgstappen.
Identificador interno: C5298
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: De Opdracht wordt aanbesteed door middel van de Europese Openbare procedure.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería
Clasificación adicional (cpv): 71241000 Estudio de viabilidad, servicios de asesoramiento, análisis, 71410000 Servicios de urbanismo, 71530000 Servicios de consultoría en materia de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De Opdracht is niet verdeeld in Percelen. De Opdracht betreft het leveren van integrale adviesdiensten ten behoeve van de voorbereiding van de herontwikkeling van parkeergarage Karperton in de gemeente Alkmaar. Het doel van deze aanbesteding is om een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer. De Opdracht is ingericht als een gefaseerde adviesopdracht. De nadruk ligt op het stapsgewijs ontwikkelen van een onderbouwde besluitbasis voor de gemeente, waarbij per fase wordt toegewerkt naar bestuurlijke besluitvorming en vervolgstappen.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur die nodig is voor de uitvoering van de opgedragen fasen, met een maximale looptijd van circa vijf jaar, gerekend vanaf de datum van inwerkingtreding van de Overeenkomst.