2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Specialist / Programmeur Allegro - cluster MO
Descripción: Jij vindt het een uitdaging om zelfstandig aan de slag te gaan met de afgesproken resultaten. Jij lost inhoudelijke vraagstukken op die verband houden met de uitvoering van de opdracht.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000