2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Elektriciteits- en aardgasvoorziening voor de jaren 2028-2030 en 2031
Descripción: Elektriciteits- en aardgasvoorziening voor de jaren 2028-2030 en 2031
Identificador interno: PPP0KC-2858/6850/HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Verkoop van elektriciteit voor de jaren 2028 tot en met 2030
Descripción: Verkoop van elektriciteit voor de jaren 2028 tot en met 2030
Identificador interno: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L1_1
Clasificación adicional (cpv): 09310000 Electricidad
Lote: LOT-0002
Título: Verkoop van aardgas voor de jaren 2028 tot en met 2030
Descripción: Verkoop van aardgas voor de jaren 2028 tot en met 2030
Identificador interno: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L2_2
Clasificación adicional (cpv): 09123000 Gas natural
Lote: LOT-0003
Título: Verkoop van elektriciteit voor het jaar 2031
Descripción: Verkoop van elektriciteit voor het jaar 2031
Identificador interno: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L3_3
Lote: LOT-0004
Título: Verkoop van aardgas voor het jaar 2031
Descripción: Verkoop van aardgas voor het jaar 2031
Identificador interno: HeCaPP/2026/PO/Gaz-Elec 2028-2031/L4_4