2. Procedimiento
Procedimiento
Título: System integrator intralogistiek ziekenhuisapotheek
Descripción: Het academisch ziekenhuis Maastricht is voor haar ziekenhuisapotheek op zoek naar een system integrator welke de intralogistiek gaat inrichten, beheren, onderhouden en indien gewenst modificeren. Het betreft de levering van hardware, software en het uitvoeren en verzorgen van onderhoud en service gedurende een periode van minimaal 10 jaar We zoeken een marktpartij die de volgende hardware, software en diensten kan leveren: - Ontwerp optimale oplossing voor situatie apotheek MUMC+ binnen een gesteld budget; - ‘Doosjesrobots’ voor opslag en uitgifte van geneesmiddelen. De doosjes robot moet voorraadmedicatie kunnen leveren, maar moet ook doosjes voor medicatie op naam kunnen etiketteren. Ook moet het mogelijk zijn om gedeelten van verpakkingen uit te leveren en weer terug te plaatsen in de robot; -Indien mogelijk: Ondersteuning voor handmatige picking van producten die niet in de doosjesrobot passen; -Indien mogelijk: Ondersteuning voor cold-chain en bulk producten die niet in de doosjesrobot passen; -Systeem dat verschillende orderstromen kan combineren, bijv. het samenvoegen van afdelingsaanvraag plus patiënt op naam aanvraag voor één afdeling (d.m.v. combinatie van hardware en software?); -Systeem (bij voorkeur software) dat orders kan prioriteren, zodat bijv. spoedorders tussen reguliere orders door verwerkt kunnen worden; -Hardware die de producten transporteert naar de plek waar ze de apotheek verlaten, bijvoorbeeld middels een lopende band systeem; -Beheer en onderhoud: er is één eerste aanspreekpunt voor alle hierboven genoemde oplossingen. Indien 2e lijns support nodig is, is het de beherende partij die dit organiseert; -Samenwerking gedurende langere periode. Firma biedt ondersteuning en support gedurende een periode van minimaal 10 jaar (of langer) en is tevens bereid om het intralogistieke systeem gedurende deze periode verder aan te passen en te ontwikkelen op basis van wat er vanuit het proces benodigd is.
Identificador interno: 552977
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie selectieleidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85149000 Servicios farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 42997300 Robots industriales, 48921000 Sistema de automatización, 50712000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos mecánicos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Zie hoofdtender Zie hoofdtender
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Firma is bereid om het intralogistieke systeem gedurende de contractperiode van minimaal 10 jaar (of langer) verder aan te passen en te ontwikkelen op basis van wat er vanuit het proces benodigd is. Daarnaast kunnen opties bestaan uit zaken uit de initiële uitvraag/behoeftestelling waarvoor momenteel geen budget beschikbaar is en/of die momenteel technisch nog niet mogelijk zijn