2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Projectwerking - Buurtwerk Zaventem en Sint - Stevens - Woluwe - oktober 2026 - september 2032
Descripción: Het gemeentebestuur wil inzetten op de verhoging van kansen zodat alle inwoners van de gemeente actief aan het lokale, economische en culturele leven deelnemen. In het kader van dit beleid zet de gemeente Zaventem in op buurtinitatieven die de sociale cohesie versterken, de leefomgeving verbeteren en de participatie van burgers bevorderen. Het betreft de verderzetting van het huidige buurtwerk in Zaventem alsook de opstart van buurtwerk in Sint-Stevens-Woluwe. Dit komt neer op een totaal van 3VTE. Het buurtwerk in Zaventem is gefaseerd opgebouwd en gegroeid. De initiële overheidsopdracht inzake buurtwerk (1 VTE buurtwerker) is reeds vele jaren opgestart in juli 2019 en eindigt per 30 september 2027. De buurtwerking Zaventem werd (in het kader van Plan Samenleven) verder uitgebreid met 1 extra buurtwerker VTE. Deze samenwerkingsovereenkomst loopt tot 30 september 2026. Vanuit een optimale en gecoördineerde werking inzake buurtwerk is het aangewezen de opdracht inzake buurtwerking voor 3 VTE buurtwerkers te gunnen aan 1 opdrachtnemer. Echter gezien de gefaseerde opstart, loopt voor wat het initiële opgestarte buurtwerk Zaventem (1 VTE) de vigerende samenwerkingsovereenkomst met een externe partner in principe tot 30 september 2027. Voor wat betreft de overheidsopdracht inzake de overige 2 buurtwerkers (totaal : 2 VTE) zal deze van start gaan per 1 oktober 2026. Op basis van hogervermelde, zal deze opdracht een aanvang op 1 oktober 2026 voor 2 VTE buurtwerkers (1 VTE Zaventem en 1 VTE Sint-Stevens-Woluwe), respectievelijk 1 oktober 2027 (1 VTE Zaventem) voor wat betreft de eerste overheidsopdracht, doch zal deze overheidsopdracht voor alle 3 buurtwerkers (3 VTE) uiterlijk een einde nemen op 30 september 2032.
Identificador interno: PPP0GH-1843/6269/CAD/2026/001/Int./1843/
Tipo de procedimiento: Otro procedimiento de una sola etapa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75200000 Prestación de servicios para la comunidad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: CAD/2026/001/Int./1843/_1