699452-2026 - Resultados
Bélgica – Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad – Raamovereenkomst voor ondersteuning bij het opstellen van subsidie-aanvragen (grant writing)
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor ondersteuning bij het opstellen van subsidie-aanvragen (grant writing)
Descripción: Deze raamovereenkomst heeft als doel om een gestructureerd kader te bieden voor de inhuur van consultancy-diensten voor ondersteuning bij het opstellen van subsidieaanvragen voor het Instituut voor Tropische Geneeskunde. Deze dienstverlening zal uitsluitend worden ingezet voor subsidieaanvragen in het kader van Europese programma’s (zoals Horizon Europe, EDCTP, enz.), en meer bepaald voor aanvragen die plaatsvinden in consortiumverband waarin het ITG optreedt als coördinerende partner.
Identificador interno: AKD-0245
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: De aanbestedende overheid heeft de mogelijkheid om te onderhandelen met één of meerdere inschrijvers, of om zonder het voeren van onderhandelingen over te gaan tot het gunnen van de opdracht. In dat laatste geval telt de initieel ingediende offerte als definitieve offerte. De aanbestedende overheid heeft de mogelijkheid om de onderhandelingen te laten verlopen in opeenvolgende fasen, zodat het aantal inschrijvers waarmee de aanbestedende overheid onderhandelt wordt beperkt door toepassing van de gunningscriteria.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79000000 Servicios a empresas: legislación, mercadotecnia, asesoría, selección de personal, imprenta y seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: AKD-0245 - 1
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 79410000 Servicios de consultoría comercial y en gestión