700591-2026 - Licitación
Países Bajos – Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos – Levering AV-hardware en toebehoren voor hybride-vergaderzalen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering AV-hardware en toebehoren voor hybride-vergaderzalen
Descripción: De opdracht omvat de levering van audiovisuele (AV-)hardware en bijbehorende toebehoren voor hybride vergaderzalen binnen de Rechtspraak. Het betreft onder meer videoconferentieapparatuur, videobars, camera’s, microfoons, luidsprekers, bedieningspanelen, bevestigingsmaterialen, aansluitkabels en overige AV-gerelateerde producten. De levering richt zich op bestaande producten uit de gestandaardiseerde productcatalogus (Installed Base), evenals vervangende en aanvullende producten die nodig zijn voor het inrichten, uitbreiden en vernieuwen van hybride vergaderzalen. Installatie, technisch beheer en storingsafhandeling vallen buiten de opdracht en worden door IVO Rechtspraak zelf uitgevoerd. Voor een nadere omschrijving van de opdracht, de eisen en de voorwaarden wordt verwezen naar het Beschrijvend Document en de bijbehorende bijlagen. Op basis van de huidige inzichten verwacht IVO Rechtspraak dat de jaarlijkse afname onder de Raamovereenkomst gemiddeld tussen € 500.000 en € 1.000.000 exclusief btw kan liggen. Deze raming kent onzekerheden. De historische aanschaf van AV-producten was deels decentraal georganiseerd en niet alle aanwezige producten, leeftijden en vervangingsmomenten zijn centraal geregistreerd. Daarnaast neemt het aantal centraal ingerichte en beheerde vergaderruimtes naar verwachting toe. Het moment waarop bestaande ruimtes worden vernieuwd is afhankelijk van de technische staat, lokale behoefte, nieuwbouw- en verbouwprojecten en beschikbare uitvoeringscapaciteit. De raming geeft daarom een indicatie van de verwachte afname en vormt geen afnameverplichting. Aan de genoemde jaarlijkse bedragen kunnen geen rechten worden ontleend. De maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt € 4.500.000 exclusief btw over de maximale looptijd van vier (4) jaar. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is hoger dan de raming van de Opdracht zodat er ruimte is voor verdere groei van de dienst hybride vergaderen bij gebleken succes. Zodra deze maximale waarde is bereikt, kunnen onder de Raamovereenkomst geen nieuwe bestellingen meer worden geplaatst.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
Clasificación adicional (cpv): 32232000 Equipo de videoconferencia, 32320000 Equipo audiovisual y de televisión, 32330000 Aparatos de grabación y reproducción de imágenes y sonido, 32340000 Micrófonos y altavoces, 32351000 Accesorios para equipo de sonido y vídeo, 38652100 Proyectores, 50340000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos audiovisual y óptico, 51310000 Servicios de instalación de equipos de radio, televisión, sonido y vídeo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1