704151-2026 - Licitación
Bélgica – Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas – Leveren van hygiënische papierwaren
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Leveren van hygiënische papierwaren
Descripción: Raamovereenkomst voor het leveren van hygiënische papierwaren en bijhorende dispensers voor verschillende ziekenhuizen. De opdracht is verdeeld in percelen. Initiële termijn: 48 maanden. De opdracht kan twee keer verlengd worden telkens voor een periode van 2 jaar. De opgegeven hoeveelheden gelden voor de volledige duurtijd van de opdracht (48 maanden), vermeerderd met een eventuele verlening, en zijn gebaseerd op de verbruiken van 2023.
Identificador interno: PPP0RB-356/6075/TDM/2026/002
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Toiletpapier
Descripción: Toiletpapier
Identificador interno: TDM/2026/002_1
Lote: LOT-0002
Título: Poetsdoeken
Descripción: Poetsdoeken
Identificador interno: TDM/2026/002_2
Lote: LOT-0003
Título: Handdoekpapier
Descripción: Handdoekpapier
Identificador interno: TDM/2026/002_3
Lote: LOT-0004
Título: Onderzoekstafelrol
Descripción: Onderzoekstafelrol
Identificador interno: TDM/2026/002_4
Lote: LOT-0005
Título: Servetten
Descripción: Servetten
Identificador interno: TDM/2026/002_5
Lote: LOT-0006
Título: Varia
Descripción: Varia
Identificador interno: TDM/2026/002_6