704192-2026 - Licitación
Bélgica – Proveedores de servicio de aplicaciones – ICT_ICT partner voor beheer en ondersteuning_ID 3104
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ICT_ICT partner voor beheer en ondersteuning_ID 3104
Descripción: De opdracht heeft betrekking op het leveren van ICT-diensten, ondersteuning, beheer, monitoring, licenties en projectondersteuning ten behoeve van Woonboog. De opdrachtnemer ondersteunt de interne ICT-dienst volgens een co-managed dienstverleningsmodel. De interne ICT-dienst behoudt de regie over de ICT-omgeving.
Identificador interno: PPP0IE-3104/6194/2026-0158
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72416000 Proveedores de servicio de aplicaciones
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026-0158_1
Clasificación adicional (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo, 72253000 Servicios de unidad de asistencia y de apoyo
Opciones:
Descripción de las opciones: Vereiste opties (De hieronder gevraagde prijzen dienen verplicht te worden ingevuld. Deze prijzen worden louter informatief opgevraagd en maken geen deel uit van het offertebedrag van de basisopdracht. Zij worden niet in aanmerking genomen voor de evaluatie van de offertes, de toepassing van de gunningscriteria of de rangschikking van de inschrijvers.)