704209-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suscripción – Juridische content databank Wolters Kluwer Schulinck
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Juridische content databank Wolters Kluwer Schulinck
Descripción: De overeenkomst betreft toegang tot online juridische content databank inclusief AI-desk en juridische Helpdesk. Deze overeenkomst wordt gesloten op grond van artikel 2.32, lid 1 sub b, onder 3 Aanbestedingswet. Diverse Schulinck kennisbanken met daarin rechtsgebieden Participatiewet, Wmo, Jeugd, inburgering en Schuldhulpverlening. De totale geraamde opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst bedraagt circa € 500.000,- exclusief btw.
Identificador interno: 2026-141
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Principales características del procedimiento: De overeenkomst heeft betrekking op de levering van toegang tot de online juridische contentdatabank van Wolters Kluwer Schulinck, inclusief toegang tot de AI-desk en de juridische helpdesk. De dienstverlening omvat diverse Schulinck-kennisbanken met juridische informatie en ondersteuning binnen de rechtsgebieden Participatiewet, Wmo, Jeugdwet, Inburgering en Schuldhulpverlening, inclusief thematische koppelingen tussen de verschillende kennisdomeinen. Deze overeenkomst wordt gesloten op grond van artikel 2.32, lid 1 sub b, onder 3 Aanbestedingswet. De Schulinck kennisbanken van Wolters Kluwer bevatten unieke, specifieke juridische informatie waar Wolters Kluwer Schulinck enig rechthebbende, dan wel enig licentiehouder van is in het kader van de betreffende rechtsgebieden. De uitsluitende rechten met inbegrip van intellectuele-eigendomsrechten dienen beschermd te worden. Er bestaat geen redelijk alternatief voor deze Schulinck Kennisbanken, inclusief de integratie van AI-Desk en beschikbaarheid van inhoudelijke juridische helpdesk waar door eigen juristen die in vaste dienst zijn binnen maximaal 2 werkdagen een correct (juridisch) antwoord wordt gegeven. Naar het oordeel van de gemeente Heerenveen rechtvaardigt voorgaande om de gevraagde dienstverlening aan te besteden door een onderhandse enkelvoudige gunning aan Wolters Kluwer B.V. (artikel 2.32, lid 1 sub b, onder 3 Aanbestedingswet). De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële looptijd van twee (2) jaar en vangt aan op 1 januari 2027. Na afloop van de initiële looptijd kan de overeenkomst worden verlengd voor een periode van twee (2) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege uiterlijk vier (4) jaar na de ingangsdatum. De totale geraamde opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst bedraagt € 500.000,- exclusief btw. Er geldt een termijn van 20 kalenderdagen vanaf de dag na publicatie van deze aankondiging waarbinnen een kort geding kan worden ingesteld tegen de voorgenomen gunning.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79980000 Servicios de suscripción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1