2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Soortenmanagementplan (SMP)
Descripción: De Omgevingsdienst Rivierenland (ODR) organiseert namens vijf deelnemende gemeenten een Europese aanbesteding voor de uitvoering van ecologisch onderzoek ten behoeve van het opstellen van Soortenmanagementplannen (SMP). De opdracht omvat het uitvoeren van gebiedsgericht ecologisch onderzoek, waaronder het inventariseren van beschermde soorten en hun leefgebieden en het vastleggen en rapporteren van de onderzoeksresultaten. De aanbesteding is verdeeld in vijf percelen, waarbij iedere gemeente een afzonderlijk perceel vormt: West Betuwe, West Maas en Waal, Neder-Betuwe, Maasdriel en Zaltbommel. .
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Voor deze opdracht is gekozen voor de Europese openbare procedure. De openbare procedure is een éénfaseprocedure waarbij iedere geïnteresseerde ondernemer rechtstreeks een inschrijving kan indienen. De uitsluitingsgronden en geschiktheid van de inschrijvers worden binnen dezelfde procedure getoetst als de inhoudelijke inschrijvingen.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90721700 Servicios de protección de las especies en peligro
Clasificación adicional (cpv): 73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos, 90721100 Servicios de protección del paisaje
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Gemeente West Betuwe
Descripción: Dit perceel omvat de uitvoering van ecologisch onderzoek en de bijbehorende werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente West Betuwe. De opdracht richt zich op de vastgestelde onderzoeksgebieden binnen de gemeente en omvat tevens de voorbereiding en ondersteuning van de benodigde gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten. .
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Indien een vergroting van het onderzoeksgebied leidt tot aanvullende werkzaamheden die niet zijn begrepen in de Totale vaste inschrijfprijs, worden uitsluitend de aantoonbaar noodzakelijke extra uren die rechtstreeks voortvloeien uit de wijziging als meerwerk verrekend. Deze uren worden verrekend tegen de voor de daadwerkelijk ingezette functies bij Inschrijving aangeboden uurtarieven. Over de hoogte van deze uurtarieven vindt geen nadere onderhandeling plaats. Meerwerk komt uitsluitend voor vergoeding in aanmerking indien Opdrachtgever hiervoor vooraf schriftelijk opdracht heeft gegeven. Een vergroting van het onderzoeksgebied kan uitsluitend worden opgedragen voor zover de daaruit voortvloeiende vergoeding past binnen het voor het betreffende perceel geldende plafondbedrag.
Lote: LOT-0002
Título: West Maas en Waal
Descripción: Dit perceel omvat de uitvoering van ecologisch onderzoek en de bijbehorende werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente West Maas en Waal. De opdracht richt zich op de vastgestelde onderzoeksgebieden binnen de gemeente en omvat tevens de voorbereiding en ondersteuning van de benodigde gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten. .
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Neder-Betuwe
Descripción: Dit perceel omvat de uitvoering van ecologisch onderzoek en de bijbehorende werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente Neder-Betuwe. De opdracht richt zich op de vastgestelde onderzoeksgebieden binnen de gemeente en omvat tevens de voorbereiding en ondersteuning van de benodigde gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten. .
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Maasdriel
Descripción: Dit perceel omvat de uitvoering van ecologisch onderzoek en de bijbehorende werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente Maasdriel. De opdracht richt zich op de vastgestelde onderzoeksgebieden binnen de gemeente en omvat tevens de voorbereiding en ondersteuning van de benodigde gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten. .
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Zaltbommel
Descripción: Dit perceel omvat de uitvoering van ecologisch onderzoek en de bijbehorende werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP) voor de gemeente Zaltbommel. De opdracht richt zich op de vastgestelde onderzoeksgebieden binnen de gemeente en omvat tevens de voorbereiding en ondersteuning van de benodigde gebiedsgerichte omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten. .
Identificador interno: 5