2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Integrale planvorming en advisering gebiedsontwikkeling Groot Merwede Nieuwegein
Descripción: Voor de gebiedsontwikkeling Groot Merwede in Nieuwegein zijn wij voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de integrale planvorming en advisering. Het gaat hierbij onder andere om stedenbouwkundige en landschappelijke advisering, ontwerp- en inpassingsstudies, planologisch-juridische advisering en civieltechnische advisering. Mogelijke opdrachten zijn zoal: het opstellen van een gebiedsgericht omgevingsprogramma, een OER, landschappelijk en stedenbouwkundig integraal ontwerp, het uitwerken van een mobiliteitsconcept en leveren van planningscapaciteit. Maximale waarde raamovereenkomst: €2.500.000 exclusief btw.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Clasificación adicional (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería, 71400000 Servicios de planificación urbana y de arquitectura paisajística, 90713000 Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales