709450-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles – Onderhoud Openbare verlichting (OVL) 2026 ev - Gemeente Son en Breugel
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud Openbare verlichting (OVL) 2026 ev - Gemeente Son en Breugel
Descripción: De werkzaamheden binnen deze RAW-raamovereenkomst zullen via deelopdrachten worden uitgevoerd en hebben betrekking op het functioneel in stand houden van de openbare verlichtingsinstallatie (OVL). De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - Het leveren van masten en armaturen; - Het (ver)plaatsen, vervangen, monteren en aansluiten van verlichtingsobjecten, masten en armaturen; - Het coördineren van werkzaamheden aan het gereguleerde netwerk; - Het uitvoeren van, preventief en correctief onderhoud, bestaande o.a. uit: - Het organiseren en in bedrijf houden van een storingswachtdienst; - Uitvoeren van regulier onderhoud; - Opheffen van storingen en defecten; - Herstellen van schades, veroorzaakt door aanrijdingen of vernielingen; - Herstellen van schade als gevolg van ouderdom of slijtage; - Verplaatsen van verlichtingsobjecten; - Opnieuw richten van scheefstaande masten; - Vervangen van masten en armaturen; - Rapporteren van de verrichte werkzaamheden; - Het aanleveren van schade-informatie bij aanrijding ten behoeve van schadeverhaal; - Het aanleveren of verwerken van revisiegegevens. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van vier jaar, bestaande uit twee jaar initiële looptijd plus twee keer de mogelijkheid om met één jaar te verlengen. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 september 2026. Let op: Voor dit inkooptraject is een plafondbedrag van € 575.000,- exclusief btw vastgesteld (zie paragraaf 3.4 van de inschrijfleidraad). Inschrijven met een hoger bedrag dan het plafondbedrag is voor de aanbestedende dienst niet acceptabel en leidt tot ongeldigheid van de inschrijving en tot uitsluiting van de aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst verwacht redelijkerwijs dat onder de raamovereenkomst voor een totaalbedrag tussen € 135.000,- en € 150.000,- exclusief omzetbelasting, aan deelopdrachten zal worden verstrekt per jaar. Deze omzet is onder andere gebaseerd op historische uitgaven en hieraan kunnen op geen enkele wijze rechten aan worden ontleend. Er vindt geen verrekening plaats wanneer de daadwerkelijke omzet lager is. De daadwerkelijke omzet per jaar is afhankelijk van het aantal storingen, schades, vervangingen en overige onderhoudswerkzaamheden binnen het areaal aan openbare verlichting. De maximale omzet gedurende de gehele maximale looptijd van 4 jaar is bepaald op € 825.000,- exclusief omzetbelasting. Deze maximale waarde is gebaseerd op de geraamde jaarlijkse afname, vermeerderd met een veiligheidsmarge om fluctuaties in het aantal storingen, schades en vervangingsopgaven binnen het OVL-areaal op te kunnen vangen. De reële verwachting is dat deze maximale omvang niet behaald gaat worden. In geval de totale maximale omvang wel wordt bereikt, eindigt de raamovereenkomst van rechtswege.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000