2. Procedimiento
Procedimiento
Título: De ophaling en de verwerking van KGA (Klein Gevaarlijk Afval)
Descripción: Het inzamelen/ophalen en verwerken van klein gevaarlijk afval in het samenwerkingsgebied van IVVO. IVVO beschikt over een eigen inzamelvoertuig van klein gevaarlijk afval. Wekelijks wordt het klein gevaarlijk afval ingezameld op 9 recyclageparken (Nieuwpoort, Koksijde, De Panne, Veurne, Diksmuide, Vleteren, Ieper, Poperinge en Nieuwkerke) opgehaald en tussentijds gestockeerd en eventueel geconditioneerd op haar sorteercentrum KGA te Veurne, gelegen Ondernemingenstraat 15. Een heel klein aandeel is afkomstig van wijkinzamelingen. De inschrijver dient het klein gevaarlijk afval op te halen in het centraal depot van IVVO-Veurne voor vervoer naar zijn centraal depot waar het gestockeerd en eventueel geconditioneerd wordt en nadien (laten) afvoeren naar erkende verwerkingsinstallaties. Als vereiste optie dient de inschrijver tevens prijs op te geven voor ophaling op de recyclageparken, dit ingeval IVVO nood heeft aan bijkomende logistiek ingeval van piekmomenten of overmacht. Deze dienstverlening kadert binnen de aanvaardingsplicht van huishoudelijk verpakkingsafval door Fost Plus, overeenkomstig het Samenwerkingsakkoord. Daartoe heeft de aanbestedende overheid een overeenkomst afgesloten met Fost Plus, de erkende organisatie voor huishoudelijk verpakkingsafval. Fost Plus zal ook instaan voor de vergoeding van de prestaties met betrekking tot het verpakkingsgedeelte van de gevaarlijke afvalstromen die door de dienstverlener worden geleverd in het kader van deze opdracht.
Identificador interno: PPP15E-97/6055/IVVO/2025/09
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: De inzameling en de verwerking van TLV (Technisch Lege Verpakkingen)
Descripción: Perceel 1 bestaat uit technisch lege verpakkingen. De aanwezigheid van residu moet nagenoeg onbestaand zijn om recyclage van deze fracties bij recyclagebedrijven mogelijk te maken: Verpakkingen die geen residu meer bevatten, met uitzondering van sporen in de vorm van druppels (voor vloeistoffen) of opgedroogde resten die vergelijkbaar zijn met een verffilm die aan de binnenwanden kleeft. De TLV (Technisch Lege Verpakkingen) zijn verpakkingen afkomstig van gevaarlijk afval en worden onderverdeeld in drie afzonderlijke categorieën. Code 1: Lege KGA-verpakkingen en afneembare onderdelen van kunststof Code 2: Lege KGA-verpakkingen en afneembare onderdelen van metaal Code 3: Lege plastic verfpotten op waterbasis Recyclage is hier als "optioneel" aangeduid: Van de opdrachtnemer wordt een daadwerkelijke recyclage van de TVE verwacht, wat een niet te verwaarlozen gunningscriterium van deze opdracht vormt. De opdrachtnemer mag echter ook een prijsvoorstel indienen voor de verwerking via energetische valorisatie van deze stroom, indien recyclage niet mogelijk blijkt. De verwerkingsoplossing zal ten opzichte van de recyclageoplossing benadeeld worden bij het gunningscriterium dat verband houdt met innovatie. Deze drie categorieën zijn technisch recycleerbaar. Er wordt aan de opdrachtnemer voorgesteld om een prijs op te nemen zowel voor de specifieke behandeling (zoals voorbehandeling of meeverbranding) als voor de energetische valorisatie, én een prijs voor de recyclage van deze materialen.
Identificador interno: IVVO/2025/09/P1_1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: De inzameling en de verwerking van AKGA (Ander klein gevaarlijk afval).
Descripción: Perceel 2 bestaat uit andere gevaarlijke huishoudelijke afvalstoffen die niet leeg zijn. Hieronder vallen onder andere verpakkingen die nog product bevatten, alsook gevaarlijk afval zonder verpakking. Code 4: Verven op waterbasis Code 5: Verven, vernissen, lakken op solventbasis Code 6: Gemengde verven, vernissen en lakken Code 7: Lijmen en siliconen Code 8: Aerosols Code 9: Niet-hervulbare gasflessen Code 10: Lachgasflessen N2O Code 11: Onderhoudsproducten Code 12: Zuren, basen en zouten Code 13: Fytosanitaire producten Code 14: Solventen Gevaarlijke producten zonder verpakking (röntgenfoto’s, bevuilde doeken, oliefilters, spuiten, kwik, loodaccu’s, …) De volledige lijst is opgenomen in bijlage. De ophaling en verwerking van volgende fracties is niet opgenomen in deze opdracht: - batterijen (Bebat) - lampen (Recupel) - rookdetectoren (Recupel) Als facultatieve variante kan de inschrijver prijs opgeven voor een gemengde inzameling van watergedragen en solventgedragen verven indien deze variante economisch voordeliger zou zijn dan het basisscenario. Opgelet: De volledige lijst wordt tot 1 januari 2027 opgedeeld volgens verschillende categorieën in Vlaanderen, Wallonië en Brussel. De door de IVC gevalideerde verdeling van de categorieën en hun verpakkingsaandelen is opgenomen in bijlage J. Voor een gedetailleerde beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen in deel II van dit bestek. Het betreft een opdracht tegen prijslijst (K.B. van 18 april 2017, art. 2, 4°).
Identificador interno: IVVO/2025/09_2