2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31212735: Uitvoeringscontract gladheidsbestrijding Zuid-Holland Zuid (incl Havengebied Rotterdam)
Descripción: De opdrachtnemer dient in hoofdzaak de volgende werkzaamheden te verrichten: Het coördineren en het uitvoeren van de gladheidsbestrijding binnen het coördinatiegebied Zuid-Holland Zuid (incl. Havengebied Rotterdam). - Perceel 1: Steunpunt Numansdorp Steunpunt Hellevoetsluis & Steunpunt Havengebied Rotterdam - Perceel 2: Steunpunt Ridderkerk - Perceel 3: Steunpunt Delft Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Identificador interno: 31212735
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie Aanbestedingsleidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90620000 Servicios de limpieza y eliminación de nieve
Clasificación adicional (cpv): 90630000 Servicios de limpieza y eliminación de hielo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 Numansdorp, Hellevoetsluis & Havengebied Rotterdam
Descripción: Het coördineren en het uitvoeren van gladheidsbestrijding Steunpunt Numansdorp, Hellevoetsluis & Havengebied Rotterdam Zie hoofdopdracht
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: herhaling van diensten
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2, Ridderkerk
Descripción: Het coördineren en het uitvoeren van gladheidsbestrijding steunpunt Ridderkerk Zie hoofdopdracht
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3, Delft
Descripción: Het coördineren en het uitvoeren van gladheidsbestrijding steunpunt Delft Zie hoofdopdracht
Identificador interno: 3