711097-2026 - Resultados
Bélgica – Servicios de seguros – Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor de collectieve hospitalisatieverzekering
Descripción: Met deze raamovereenkomst wenst de Stad Gent een collectieve hospitalisatieverzekering af te sluiten voor circa 8700 medewerkers (hoofdverzekerden) en 5500 nevenverzekerden en gepensioneerden van minstens de Stad Gent, OCMW Gent, Autonoom Gemeentebedrijf (AGB) Kunsten en Design, Autonoom Gemeentebedrijf (AGB) Erfgoed én Autonome verzorgingsinstelling AZ Jan Palfijn. Voor deze entiteiten zal één en dezelfde polis worden afgesloten. De bedoeling van de Stad Gent is om met deze raamovereenkomst: 1) voor de ongeveer 8700 personeelsleden (de hoofdverzekerden) van de Stad Gent, OCMW Gent, AGB Kunsten en Design, AGB Erfgoed én Autonome verzorgingsinstelling AZ Jan Palfijn een hospitalisatieverzekering af te sluiten. Tot deze categorie behoren eveneens ex-personeelsleden die op datum van inwerkingtreding van de polis gepensioneerd zijn evenals hun nevenverzekerden (i.e. echtgenoten/levenspartners én kinderen); deze blijven collectief aangesloten 2) aan de hoofdverzekerden die op pensioen worden gesteld na inwerkingtreding van de polis, de mogelijkheid te bieden om op eigen kosten de door hun werkgever afgesloten hospitalisatieverzekering zelf verder te zetten. Ingevolge pensionering worden deze hoofdverzekerden dan nevenverzekerden. 3) aan de echtgenoten/levenspartners en kinderen (nevenverzekerden) die voldoen aan bepaalde criteria de mogelijkheid te bieden om op eigen kosten tot deze polis toe te treden.
Identificador interno: Selectieleidraad hospitalisatieverzekering
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Selectieleidraad hospitalisatieverzekering - 1
Identificador interno: 1