713024-2026 - Consulta
Países Bajos – Servicios de transporte público por ferrocarril – Mobiliteitskaart AHK
Anuncio de consulta previa a la introducción en el mercado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Mobiliteitskaart AHK
Descripción: De AHK stimuleert groen en duurzaam vervoer en biedt haar medewerkers om die reden een mobiliteitskaart aan. Dit moet medewerkers stimuleren om voor het woon-werkverkeer met het openbaar vervoer te reizen. De AHK heeft op dit moment ongeveer 380 medewerkers die voor hun woon- en werkverkeer met het openbaar vervoer reizen. Een recent uitgevoerde mobiliteitsscan laat zien dat er in potentie 439 medewerkers met de trein zouden kunnen reizen en 147 met stads- en streekvervoer. De AHK is op zoek naar één kaart waarmee bij alle OV-vervoerders in Nederland gereisd kan worden. Het woon-werkverkeer met het openbaar vervoer blijkt de afgelopen jaren redelijk stabiel. Het gaat om iets minder dan € 900.000 inclusief btw per jaar. Het woon-werkverkeer met het openbaar vervoer blijkt de afgelopen jaren redelijk stabiel. Het gaat om iets minder dan € 900.000 inclusief btw per jaar.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60210000 Servicios de transporte público por ferrocarril
Clasificación adicional (cpv): 60000000 Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De AHK stimuleert groen en duurzaam vervoer en biedt haar medewerkers om die reden een mobiliteitskaart aan. Dit moet medewerkers stimuleren om voor het woon-werkverkeer met het openbaar vervoer te reizen. De AHK heeft op dit moment ongeveer 380 medewerkers die voor hun woon- en werkverkeer met het openbaar vervoer reizen. Een recent uitgevoerde mobiliteitsscan laat zien dat er in potentie 439 medewerkers met de trein zouden kunnen reizen en 147 met stads- en streekvervoer. De AHK is op zoek naar één kaart waarmee bij alle OV-vervoerders in Nederland gereisd kan worden. Het woon-werkverkeer met het openbaar vervoer blijkt de afgelopen jaren redelijk stabiel. Het gaat om iets minder dan € 900.000 inclusief btw per jaar.
Identificador interno: 1