See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst: politiekledij
Descripción: Deze overheidsopdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één of meerdere opdrachtnemers voor het leveren van politiekledij, schoenen, sportkledij en thermisch ondergoed.
Identificador interno: PPP0EJ-754/6087/2026-003
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 18110000 Indumentaria de trabajo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Uniformkledij
Descripción: Uniformkledij
Identificador interno: 2026-003_1
Lote: LOT-0002
Título: Ondergoed
Descripción: Ondergoed
Identificador interno: 2026-003_2
Lote: LOT-0003
Título: Sportkledij
Descripción: Sportkledij
Identificador interno: 2026-003_3
Lote: LOT-0004
Título: Schoenen
Descripción: Schoenen
Identificador interno: 2026-003_4
Lote: LOT-0005
Título: Tactische interventiebroeken
Descripción: Tactische interventiebroeken
Identificador interno: 2026-003_5