See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: RAAMOVEREENKOMST VOOR LEVERING VAN DIGITALE RADIOGRAFIE ZALEN, INCLUSIEF INSTALLATIE EN ONDERHOUD
Descripción: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aankoop en installatie, inclusief alle essentiële aanpassingswerken van nieuwe RX apparatuur. Deze apparatuur dient ter vervanging van de huidige toestellen/systemen dewelke ook dienen te worden gedemonteerd en weggehaald. Tevens dient er bekeken te worden of de elektrische voeding en het elektrisch bord gerecupereerd kan worden, afhankelijk van de specificaties van het aangeboden toestel. In totaal zullen er, gespreid over een periode van 5 jaar 11 (vh) nieuwe toestellen geïnstalleerd worden bij de Aanbesteder en de deelnemende entiteiten.
Identificador interno: PPP0WC-506/6833/P8645 tem P8647
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33111000 Aparatos para radiología
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Digitale telebediende fluoro/radiografiezaal met of zonder 3D/mobiele detector
Descripción: Digitale telebediende fluoro/radiografiezaal met of zonder 3D/mobiele detector
Identificador interno: P8645_1
Lote: LOT-0002
Título: digitale buckyzaal radiografie
Descripción: digitale buckyzaal radiografie
Identificador interno: P8646_2
Lote: LOT-0003
Título: digitale telebediende fluoro/radiografiezaal met röntgenbuis onder tafel
Descripción: digitale telebediende fluoro/radiografiezaal met röntgenbuis onder tafel
Identificador interno: P8647_3