715191-2026 - Resultados
Bélgica – Mobiliario – Los (kantoor)meubilair
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Los (kantoor)meubilair
Descripción: De aanbesteder wenst een raamovereenkomst te sluiten voor “Los (kantoor)meubilair”. Het voorwerp van dit aankoopdossier is het tot stand brengen van een raamovereenkomst voor projecten inzake het inrichtingsontwerp, de levering, de montage en de plaatsing van los (kantoor)meubilair en toebehoren zowel in nieuwe als bestaande gebouwen van Fluvius. Er is ook een nood om bureaumateriaal, nu vnl. bureaustoelen bij de werknemer thuis te kunnen leveren voor het ergonomisch inrichten van zijn thuiskantoor
Identificador interno: FLU25L008
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39100000 Mobiliario
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: FLU25L008 - 1
Descripción: Het voorwerp van dit aankoopdossier is het tot stand brengen van een raamovereenkomst voor projecten inzake het inrichtingsontwerp, de levering, de montage en de plaatsing van los (kantoor)meubilair en toebehoren zowel in nieuwe als bestaande gebouwen van Fluvius. .
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 39000000 Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza, 39130000 Muebles de oficina
Lote: LOT-0002
Título: FLU25L008-2
Descripción: De levering, de montage en de plaatsing van bureaustoelen en toebehoren. Er is ook een nood om bureaumateriaal, nu vnl. bureaustoelen bij de werknemer thuis te kunnen leveren voor het ergonomisch inrichten van zijn thuiskantoor
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes