2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Verschillende hijstaken m.b.t. (ver)plaatsen caissons in de Berendrechtsluis
Descripción: Het betreft 3 afzonderlijke hijstaken met een hijsbok: - het plaatsen van een caisson ter hoogte van deurkamer 4 van Berendrechtsluis, - het verplaatsen van de caisson van deurkamer 4 naar deurkamer 2 van de Berendrechtsluis, - en ten slotte het wegnemen van de caisson aan deurkamer 2 van de Berendrechtsluis en transporteren van de caisson naar een afleglocatie in het Antwerpse havengebied.
Identificador interno: PPP0B3-19853/6316/B11389
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98300000 Servicios diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: B11389_1