717481-2026 - Resultados
Bélgica – Servicios de luminotecnia y de iluminación natural – Aanstelling ontwerpteam - opstellen van een lichtplan voor de sites C-Mine en Thorpark alsook het begeleiden van de gefaseerde realisatie van de lichtplannen.
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanstelling ontwerpteam - opstellen van een lichtplan voor de sites C-Mine en Thorpark alsook het begeleiden van de gefaseerde realisatie van de lichtplannen.
Descripción: Voorwerp van deze diensten: Aanstelling van een ontwerpteam met als taak het opstellen van een lichtplan voor de sites C-mine en Thorpark alsook het begeleiden van de gefaseerde realisatie van dit lichtplan. Toelichting: De voorliggende opdracht bestaat uit 2 aparte percelen. Perceel 1 gaat over het opstellen van een lichtplan voor de site C-mine alsook het begeleiden van de gefaseerde realisatie van dit lichtplan. Perceel 2 gaat over het opstellen van een lichtplan voor de site Thorpark alsook het begeleiden van de gefaseerde realisatie van dit lichtplan.
Identificador interno: PPP0D3-5974/6272/2026-2694
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71318100 Servicios de luminotecnia y de iluminación natural
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: PPP0D3-5974/6272/2026-2694 - 1
Descripción: Aanstelling van een ontwerpteam met als taak het opstellen van een lichtplan voor de site C-mine alsook het begeleiden van de gefaseerde realisatie van dit lichtplan
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: PPP0D3-5974/6272/2026-2694 - 2
Descripción: Aanstelling van een ontwerpteam met als taak het opstellen van een lichtplan voor de site Thorpark alsook het begeleiden van de gefaseerde realisatie van dit lichtplan
Identificador interno: 2