718335-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de ingeniería mecánica – Europese niet-openbare aanbesteding voor raamovereenkomst advies- en engineeringsdiensten incl. toezichthouden HVAC-, Sanitaire en Regeltechnische projecten voor de Gemeenten Amstelveen en Aalsmeer
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europese niet-openbare aanbesteding voor raamovereenkomst advies- en engineeringsdiensten incl. toezichthouden HVAC-, Sanitaire en Regeltechnische projecten voor de Gemeenten Amstelveen en Aalsmeer
Descripción: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van twee (2) opdrachtnemers voor een Raamovereenkomst W+S adviseurs, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving selecteert. Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van twee deskundige, onafhankelijke en ervaren adviesbureaus die de opdrachtgever kunnen ondersteunen bij het ontwerpen, uitwerken en ondersteunen bij het realiseren van het complete W-/S-/RT-gedeelte bij nieuwbouwprojecten, en/of Meerjaarlijkse Onderhouds (MJOP) Projecten. De geschatte totale jaarlijkse omzet van de opdrachten bedraagt €350.000 exclusief btw. Dit bedrag betreft slechts een grove indicatie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. De overeenkomst kent een initiële looptijd van 2 jaar. Na deze periode kan de aanbestedende dienst de overeenkomst 4 keer eenzijdig verlengen, telkens voor 2 jaar en onder dezelfde voorwaarden.
Identificador interno: I&A_2026_0017
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71333000 Servicios de ingeniería mecánica
Clasificación adicional (cpv): 71314310 Servicios de física térmica para edificios, 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlengingen