718441-2026 - Licitación
Países Bajos – Vehículos para servicios de emergencia – Watertankwagens
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Watertankwagens
Descripción: De aanbestedende dienst is voornemens om een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer te sluiten voor de levering van initieel acht (8) en optioneel twee (2) watertankwagens. De garantieperiode maakt integraal onderdeel uit van de opdracht en wordt altijd afgenomen. Het onderhoud na afloop van de garantieperiode kan optioneel worden afgenomen middels een service- en onderhoudsovereenkomst. Van de acht (8) initiële watertankwagens zijn zeven (7) watertankwagens bestemd voor Veiligheidsregio IJsselland en één (1) watertankwagen voor Veiligheidsregio Fryslân. Van deze initiële afname dienen uiterlijk eind Q2 2028 vijf (5) watertankwagens voor Veiligheidsregio IJsselland en één (1) watertankwagen voor Veiligheidsregio Fryslân te worden geleverd. De twee (2) resterende watertankwagens van de initiële bestelling zijn bestemd voor Veiligheidsregio IJsselland en hebben een voorziene leverdatum in 2029. De optie voor de levering van de twee (2) optionele watertankwagens in 2029 en het daarbij behorende optioneel af te nemen onderhoud is afhankelijk van de uitkomst van het bluswaterplan van de aanbestedende dienst. Daarnaast biedt de raamovereenkomst de mogelijkheid om gedurende de looptijd aanvullende watertankwagens af te nemen indien daar aanleiding toe bestaat, bijvoorbeeld als gevolg van total-loss of onherstelbare schade aan bestaande watertankwagens.
Identificador interno: 011803/TK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144200 Vehículos para servicios de emergencia
Clasificación adicional (cpv): 34133100 Camiones cisterna, 34144210 Vehículos de extinción de incendios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Optioneel: - Onderhoud van de acht (8) initiële watertankwagens gedurende 20 jaar; - Levering van twee (2) optionele watertankwagens; - Onderhoud van de twee (2) optionele watertankwagens gedurende 20 jaar.