See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Echotoestellen hart-en vaatziekten
Descripción: Middels huidige opdracht die wordt opgedeeld in 3 percelen zal de opdrachtgever thans dus overgaan tot het sluiten van een overeenkomst voor levering, installatie en onderhoud van echotoestellen voor de afdeling Cardiologie en Vaatheelkunde en dit door middels van verschillende percelen.
Identificador interno: PPP0WC-618/6836/P8674-8676
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: High-end echotoestel, gecombineerd hart en vaat (VH 1 stuk)
Descripción: High-end echotoestel, gecombineerd hart en vaat (VH 1 stuk)
Identificador interno: P8674_1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: P8675_2
Lote: LOT-0003
Título: Echotoestel mobiel, gecomb. hart-en vaat, incl. 3D TEE probe
Descripción: Echotoestel mobiel, gecomb. hart-en vaat, incl. 3D TEE probe
Identificador interno: P8676_3