719236-2026 - Resultados
Bélgica – Trabajos de mantenimiento de carreteras – WA/OND/D100/2026/1 Wegenonderhoud in de vervoersregio Kempen Perceel 1: VVR Kempen noord Perceel 2: VVR Kempen zuid
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Obras - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: WA/OND/D100/2026/1 Wegenonderhoud in de vervoersregio Kempen Perceel 1: VVR Kempen noord Perceel 2: VVR Kempen zuid
Descripción: Deze aanneming heeft tot doel om, op de gewestwegen (N) en de autosnelwegen (A) en hun aanhorigheden in de vervoersregio Kempen van de afdeling Antwerpen, de berijdbaarheid en de veiligheid van de weggebruikers van de gewestwegen en de autosnelwegen te verzekeren. Dit door de uitvoering van onderhoudswerken & herstellingswerken & schadeherstellingwerken. Deze werken zijn van beperkte omvang en van niet structurele aard. Desgevallend kan een wegvak in een aangrenzende vervoersregio, over een beperkte lengte in deze aanneming worden opgenomen.
Identificador interno: WA/OND/D100/2026/1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233141 Trabajos de mantenimiento de carreteras
Clasificación adicional (cpv): 45233280 Instalación de barreras viarias, 45233290 Instalación de señales de tráfico, 34992200 Pancartas de señalización, 45233294 Instalación de señalización viaria, 45233142 Trabajos de reparación de carreteras, 34996000 Equipo de control, seguridad o señalización para carreteras, 45316200 Instalación de equipo de señalización, 34942000 Equipo de señalización
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: WA/OND/D100/2026/1 - 1 Wegenonderhoud in de vervoersregio Kempen Perceel 1: VVR Kempen noord
Identificador interno: 1
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Lote: LOT-0002
Título: WA/OND/D100/2026/1 - 2 Wegenonderhoud in de vervoersregio Kempen Perceel 2: VVR Kempen zuid
Identificador interno: 2
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: WA/OND/D100/2026/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 45233280 Plaatsen van middenbermbeveiliging, 45233290 Plaatsen van verkeersborden, 34992200 Verkeersborden, 45233294 Plaatsen van wegsignalisatie, 45233142 Herstellen van wegen, 34996000 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor wegen, 45316200 Installeren van signalisatie-uitrusting, 34942000 Signalisatie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2