719583-2026 - Licitación
España – Equipo de red – 2026-155 Subministrament d’equipament de seguretat perimetral i serveis per protegir els elements de TI hostatjats als centres de procés de dades (CPD) i equipament IOT de l’Hospital Clínic de Barcelona.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 2026-155 Subministrament d’equipament de seguretat perimetral i serveis per protegir els elements de TI hostatjats als centres de procés de dades (CPD) i equipament IOT de l’Hospital Clínic de Barcelona.
Descripción: Subministrament d’equipament de seguretat perimetral i serveis per protegir els elements de TI hostatjats als centres de procés de dades (CPD) i equipament IOT de l’Hospital Clínic de Barcelona.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red
5. Lote
Lote: LOT-0000