721943-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – Open Raadsinformatie
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Open Raadsinformatie
Descripción: De opdracht omvat de realisatie, hosting, het beheer en het onderhoud van de raadpleegomgeving en de zoek API van Open Raadsinformatie (ORI), alsmede de ondersteuning van de verdere ontwikkeling naar Open Besluitvorming. Uitgangspunt is het voortzetten van de bestaande dienstverlening, met ten minste behoud van de huidige functionaliteiten en gegevensontsluiting.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
721943-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Open Raadsinformatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Open Raadsinformatie
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000