726591-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Inkomensconsulent Intake Bijzondere Bijstand - cluster W&I
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inkomensconsulent Intake Bijzondere Bijstand - cluster W&I
Descripción: Jij bent van het echte mensenwerk. Elke Rotterdammer telt voor jou mee! Jij bent iemand die energie krijgt van mensen verder helpen, dit doe je graag face to face op één van onze mooie locaties. Je gaat in gesprek met burgers, luistert, vat samen en vraagt door. Door jouw passie voor het vak voelen mensen zich gehoord en gezien.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000