2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Uitvoeren van anorganische en organische analysen in de matrix afvalwater
Descripción: De opdracht bestaat uit de ophaling en het transport van de stalen, de kwaliteitsvolle uitvoering van analysen in de matrix afvalwater en de rapportering van de analyseresultaten. De standaardophaling van de stalen vindt plaats op de buitendienst Gent van VMM. Het ophalen van de stalen gebeurt de dag na de monsterneming en volgens kalender. De transporteur dient de stalen rechtstreeks naar het labo over te brengen, zodat de houdbaarheid van de gevraagde analysen niet overschreden wordt. Het laboratorium moet dit rechtstreeks transport kunnen staven op vraag van de aanbestedende overheid.
Identificador interno: Bestek nr. VMM/KMW/LAB/2027.2/analysen impactmeetnet AW ionen, CZV en AOX
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71900000 Servicios de laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Bestek nr. VMM/KMW/LAB/2027.2/analysen impactmeetnet AW ionen, CZV en AOX - 1
Descripción: zie opdrachtdocument
Identificador interno: 1