727075-2026 - Licitación
Países Bajos – Trabajos de instalación de dispositivos contra incendios – Levering, plaatsen en onderhouden watermist installatie (blus) Provinciehuis Noord-Brabant
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering, plaatsen en onderhouden watermist installatie (blus) Provinciehuis Noord-Brabant
Descripción: De levering en dienstverlening houdt het volgende in: Aanschaf installatie en onderhoud van een watermistinstallatie (blus) t.b.v. de toren (hoogbouw) van het provinciehuis. In de basis betreft het een eenmalige opdracht voor het leveren en aanleggen van een watermistinstallatie. Het onderhoud maakt ook deel uit van deze aanbesteding. Hiervoor zal de opdrachtgever met opdrachtnemer een overeenkomst afsluiten. Toren provinciehuis
Identificador interno: C2368852
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45343200 Trabajos de instalación de dispositivos contra incendios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1