727594-2026 - Notificación previa de adjudicación directa
Países Bajos – Cable de comunicaciones con conductores coaxiales – Aanschaf Entropia Netwerk met portofoons en mobilofoons
Anuncio de transparencia previa voluntaria
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanschaf Entropia Netwerk met portofoons en mobilofoons
Descripción: Gemeente Vlaardingen is voornemens een overeenkomst te sluiten met één partij voor de levering van een besloten portofoonnetwerk, meldkamersoftware en aanverwante diensten. Op basis van artikel 2.32 Aanbestedingswet 2012 kan deze opdracht worden gegund via een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging, omdat uit een marktverkenning is gebleken dat slechts één leverancier, namelijk Entropia Critical Concepts B.V., in staat is een bewezen, missie‑kritische communicatieoplossing te leveren die voldoet aan alle technische en operationele eisen van de gemeente. De verwachte waarde van de opdracht ligt op ongeveer € 180.000,- voor vier jaar.
Identificador interno: IV.100300
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32572200 Cable de comunicaciones con conductores coaxiales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1