727712-2026 - Notificación previa de adjudicación directa
Países Bajos – Equipamiento de enseñanza – Vrijwillige transparantie Onderwijsopstelling voor Elektrotechnische practica
Anuncio de transparencia previa voluntaria
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vrijwillige transparantie Onderwijsopstelling voor Elektrotechnische practica
Descripción: Stichting Deltion College (hierna: Deltion) is voornemens een raamovereenkomst met één ondernemer te sluiten voor de instandhouding van de modulaire onderwijsopstelling voor Elektrotechnische practica die binnen de technische opleidingen van Deltion in gebruik is. Onder instandhouding wordt verstaan: de levering van vervangende en aanvullende modules, componenten en onderdelen die op de bestaande onderwijsopstelling moeten aansluiten, reparatie en onderhoud van de bestaande opstellingen, en de levering en actualisering van de bijbehorende lesmaterialen. De geraamde waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 307.500 (exclusief btw) over de volledige looptijd van vier jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst bedraagt € 461.250 (exclusief btw).
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39162000 Equipamiento de enseñanza
Clasificación adicional (cpv): 31700000 Material electrónico, electromecánico y electrotécnico, 50532000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria eléctrica, aparatos y equipo asociado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1