727920-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de energía y servicios conexos – Haarlemse VvE aanpak 2026 - 2030
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Haarlemse VvE aanpak 2026 - 2030
Descripción: Met deze aanbesteding zoekt Opdrachtgever marktpartijen die bijdragen aan de doelstellingen van het Warmteprogramma 2026 – 2030 en de Haarlemse Routekaart Duurzaamheid 2024. Samengevat bestaat de uitvoering uit: • Het informeren, adviseren en stimuleren van VvE’s over isolatie-, ventilatie- en infiltratie- en installatiemaatregelen van aardgasvrij verwarming- en koelingsvoorzieningen; • Het ondersteunen van VvE’s bij de besluitvorming naar uitvoering; • Het begeleiden van VvE’s bij de aanvragen van landelijke en gemeentelijke subsidies en financiering. Voor Perceel 1, is de totale omvang voor de komende vijf (5) jaar € 1.715.000 en is als volgt opgebouwd: • 2026 = € 150.000 • 2027 = € 480.000 • 2028 = € 360.000 • 2029 = € 360.000 • 2030 = € 360.000 Voor Perceel 2, is de totale omvang voor de komende vijf (5) jaar € 272.500 en is als volgt opgebouwd: • 2026 = € 45.000 • 2027 = € 70.000 • 2028 = € 52.500 • 2029 = € 52.500 • 2030 = € 52.500
Identificador interno: 2025749129
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71314000 Servicios de energía y servicios conexos
Clasificación adicional (cpv): 71314300 Servicios de consultoría en rendimiento energético
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Grote en Kleine VvE's
Descripción: Onder perceel 1 wordt verstaan de opdracht voor de Grote en Kleine VvE's. Bij dit perceel wordt zowel Gebiedsgericht, spoor 1 als Stadsbreed, spoor 2 gewerkt, waarbij het zwaartepunt ligt bij een gebiedsgerichte aanpak. Zie verder de Aanbestedingsleidraad. Zie Aanbestedingsleidraad.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie Aanbestedingsleidraad.
Lote: LOT-0002
Título: Mini VvE's
Descripción: Perceel 2 ontwikkelt en voert de aanpak voor Mini VvE's uit. Deze VvE's zijn in aantallen de grootste groep VvE’s in Haarlem met circa 2.900 Mini VvE's. Maatwerkadvies zoals bij de Grote en Kleine VvE’s is daarom niet mogelijk. De Opdrachtnemer ontwikkelt daarom een aanpak voor deze doelgroep op gebouwtypologie, gebiedsniveau of een andere schaalbare optie. Het is een doelgroep die gelijkenissen heeft met grondgebonden woningen, maar een andere aanpak nodig heeft, omdat het juridisch gezien om een VvE gaat. Zie verder de Aanbestedingsleidraad. Zie Aanbestedingsleidraad.
Identificador interno: 2
2. Procedure
Procedure
Titel: Haarlemse VvE aanpak 2026 - 2030
Interne identificatiecode: 2025749129
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Grote en Kleine VvE's
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Mini VvE's
Interne identificatiecode: 2