727998-2026 - Licitación
España – Servicios sanitarios y de limpieza – Prestació del serveis de prevenció i control de la legionel·losi a les instal·lacions esportives municipals
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Prestació del serveis de prevenció i control de la legionel·losi a les instal·lacions esportives municipals
Descripción: Prestació dels serveis de prevenció i control de la legionel·losi a les instal·lacions esportives municipals que s'indiquen a l'annex 1 del PPT, que comprèn entre altres les següents prestacions: diagnosi inicial, tractament de neteja i desinfacció, revisions i tasques perjudiques, agafada de mostres i el seu análisi, formació del personal de l'Ajuntament de Manacor, dotació de la documentació necessària, certificats, sistema de registres i programes preceptius a cada instal·lació i, instal·lació, en cas de necessitat, de nous equips per el tractament de l'aigua
Identificador interno: 2026/40
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 90913200 Servicios de limpieza de depósitos, 90920000 Servicios de higienización de instalaciones, 90922000 Servicios de control de plagas
5. Lote
Lote: LOT-0000