2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Landelijk - Intelligente camera's voor herkenning wagonnummers en gevaarlijke stoffen
Descripción: Inkoop van Camerasysteem voor herkenning van locomotieven, goederenwagons en gevaarlijke lading en containernummers. De scope behelst de inkoop van de camera’s, hardware voor plaatsing, beeldherkenningsalgoritmiek, datalevering. De plaatsing van de systemen en het beheer en onderhoud zijn tevens onderdeel van de aanbesteding. 1400000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie leidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 51314000 Servicios de instalación de equipo de vídeo
Clasificación adicional (cpv): 72100000 Servicios de consultoría en equipo informático
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Camerasysteem voor herkenning van locomotieven, goederenwagons en gevaarlijke lading en containernummers. De scope behelst de camera’s, hardware voor plaatsing, beeldherkenningsalgoritmiek, datalevering. De plaatsing van de systemen en het beheer en onderhoud zijn tevens onderdeel van de scope. 1400000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Een Raamovereenkomst voor 5 jaren en 3 maal optionele verlenging met 1 jaar