2. Procedimiento
Procedimiento
Título: UTV - Polyelektroliet Slibontwateringsinstallaties en Slibindikkingsinstallaties (DIG-17883)
Descripción: Het zuiveren van afvalwater behoort tot de kerntaken van Opdrachtgever. Hierbij ontstaat zuiveringsslib. Het zuiveringsslib dient met de inzet van het Product (polyelektroliet (PE)) binnen de daarvoor vastgestelde tijd bedrijfszeker en ongestoord te worden verwerkt in een Silbontwateringsinstallatie (SOI) of een Slibindikkingsinstallatie (SII), zonder dat daarbij de continuïteit van het zuiveringsproces in gevaar komt. De bij elkaar opgetelde waarde van de onderhavige Raamovereenkomsten is over de initiële looptijd van een (1) jaar en de optiejaren van drie (3) maal een (1) jaar, gemaximeerd tot een bedrag van € 9.900.000, - exclusief BTW (zegge: negen miljoen negenhonderdduizend euro) en exclusief herzieningsclausule.
Identificador interno: DIG-17883
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Gekozen is voor een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure. Bij deze procedure kunnen alle belangstellende ondernemers naar aanleiding van de publicatie van de betreffende opdracht door het Bureau voor Officiële Publicaties de Inschrijvingsleidraad downloaden en een Inschrijving doen.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 24962000 Productos químicos para tratamiento del agua
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Uitgegist slib
Descripción: Perceel 1: Uitgegist slib • AWZI Haarlem Waarderpolder • AWZI Leiden Noord • AWZI Leiden Zuidwest • AWZI Velsen
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging Renovatie HWP - tijdelijke vermindering van behoefte Pilot – tijdelijke vermindering van behoefte
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Centrifuges
Descripción: Perceel 2: Centrifuges • AWZI Katwijk • AWZI Lisse • AWZI Zwaanshoek • AWZI Zwanenburg
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3: Zeefband
Descripción: Perceel 3: Zeefband • AWZI Alphen Kerk & Zanen • AWZI Alphen Noord • AWZI Bodegraven • AWZI Gouda • AWZI Nieuwveen • AWZI Noordwijk • AWZI Waddinxveen-Randenburg
Identificador interno: 3