See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor de aankoop van mobiele toestellen, accessoires en aanverwante diensten
Descripción: Politiezone Voorkempen wenst, als aankoopcentrale in de zin van artikel 2, 6°, a) van de Wet inzake Overheidsopdrachten van 17 juni 2016, een Raamovereenkomst te sluiten voor de aankoop van mobiele toestellen (GSM, smartphones, tablets) en accessoires waarbij de Afnemende Entiteiten en/of hun medewerkers kunnen bestellen via een bijhorend online bestelplatform én waarbij een passende professionele dienstverlening en service voor en na verkoop wordt voorzien, zodat de Afnemende Entiteiten ontlast worden voor het aankoop-, leverings- en serviceproces van mobiele toestellen en accessoires. De aangeboden oplossing omvat o.a.: - Terbeschikkingstelling van een online Choose Your Own Device platform waarmee de (medewerkers van de) Afnemende Entiteiten een mobiel toestel (GSM/smartphone/tablet) en accessoires kunnen kiezen en aankopen tegen een competitieve prijs (concurrentiële prijzen die de marktprijzen volgen), waarbij een deel van het aankoopbedrag kan betaald worden door de Afnemende Entiteit (vast budget dat door de Afnemende Entiteit ter beschikking gesteld wordt) en een deel door de medewerker indien de aankoop dat budget overschrijdt; - Verkoop en levering van mobiele toestellen (GSM/smartphone/tablet): de Inschrijvers stellen een lijst op van toestellen die geleverd en ondersteund kunnen worden (Aanbodlijst Toestellen), die minstens de in de inventaris bij het Bestek opgesomde toestellen (Referentielijst Toestellen) bevatten en beperkt zich tot toestellen die aangestuurd worden door Android en iOS. Op basis van de Aanbodlijst Toestellen bepalen de Afnemende Entiteiten individueel welke toestellen er effectief worden aangeboden aan de medewerker binnen het online platform. Dit aanbod kan op vraag beperkt worden; - Verkoop en levering van accessoires: de Inschrijvers stellen een lijst op van accessoires die geleverd en ondersteund kunnen worden voor de toestellen uit de Aanbodlijst Toestellen (Aanbodlijst Accessoires). Deze moet minstens de in het bestek opgesomde toestellen (Referentielijst Toestellen) bevatten; - Service Level Agreement (SLA): passende professionele dienstverlening en service voor en na verkoop van de mobiele toestellen en accessoires (waaronder de verplichte optie voor de verzekering). Deze opdracht is een opdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de Wet inzake Overheidsopdrachten. Het betreft een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet inzake Overheidsopdrachten van 17 juni 2016. De raamovereenkomst zal gesloten worden met één deelnemer. Het sluiten van een overeenkomst geeft de Opdrachtnemer geen exclusiviteitsrecht. Gedurende de looptijd van deze Raamovereenkomst kan de Politiezone Voorkempen en elke andere Afnemende Entiteit van deze Raamovereenkomst prestaties (diensten/leveringen), identiek of analoog aan deze beschreven in het Bestek laten uitvoeren. De Opdrachtnemer kan hierbij geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Er is geen afnameverplichting voor Afnemende Entiteiten en er worden geen minimale afnames gegarandeerd. De Aanbestedende Overheid wijst de Inschrijvers erop dat alle in de Opdrachtdocumenten vermelde hoeveelheden ter informatie gegeven worden en de Aanbestedende Overheid in geen geval verbindt tot een minimaal bestelvolume. De Opdrachtnemer kan in geen geval aanspraak maken op een minimaal aantal bestellingen, noch op een schadevergoeding wegens te weinig geplaatste bestellingen. De maximaal geraamde waarde van deze opdracht bedraagt 700.000,00 euro.
Identificador interno: PPP0RW-95/6041/3P/2026/95
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32250000 Teléfonos móviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 3P/2026/95_1
Opciones:
Descripción de las opciones: Vereiste opties (Vrije opties worden niet toegelaten. De inschrijvers zijn verplicht om voor elke vereiste optie een offerte in te dienen. De Afnemende Entiteiten beschikken over de mogelijkheid om een verzekering af te sluiten zodat een medewerker altijd over een functioneel toestel zonder defecten (hardware of software) kan beschikken. De verzekering kan, als vereiste optie, worden aangevraagd (voor een periode van 2 of 3 jaar) bij de aankoop van om het even welke toestel die deel uitmaakt van de Offerte. Voor het vaststellen van het gunningsbedrag wordt de prijs voor een verzekering van één jaar (tweemaal verlengbaar) toegevoegd in de inventaris bij het bestek. Het gunningsbedrag of de gunningsprijs zal dus onder meer op die grondslag berekend worden. De verzekering met een duurtijd van één (1) jaar, tweemaal verlengbaar, voorziet zonder franchise in: - vervanging van een defect toestel door een in het contract opgenomen apparaat dat voor minstens 100% gelijkwaardig is (op vlak van technische specificaties en functionaliteiten). De vervanging kan slechts uitzonderlijk gebeuren en dit steeds na overleg met de Afnemende Entiteit door een refurbished toestel indien er geen identiek of recenter toestel met minimaal dezelfde specificaties binnen hetzelfde merk en binnen hetzelfde type beschikbaar is voor levering; - vervanging van toestel na diefstal of verlies; - vervanging van een beschadigd toestel, ongeacht de omstandigheden (o.a. door val, oxidatie, waterschade…) - onbegrensd aantal schadegevallen; - transport en alle kosten verbonden aan de levering van het toestel. Bij diefstal wordt er aangifte gedaan bij de politie en wordt het Proces Verbaal binnen 30 dagen na de feiten aan de Opdrachtnemer bezorgd door de Afnemende Entiteit. De vervangingstermijn is gelijk aan de leveringstermijn (REF). De Opdrachtnemer levert binnen een termijn van één werkdag een vervangtoestel van hetzelfde merk aan de Afnemende Entiteit van de medewerker die een incident gemeld heeft (defect, beschadiging, diefstal, verlies…), zodat de periode waarin de medewerker niet kan beschikken over een werkende toestel zo kort mogelijk gehouden wordt. De hersteltermijn is gelijk aan 24u. Er zijn geen toegestane opties voorzien.)
732796-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0RW-95/6041/3P/2026/95
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 3P/2026/95_1
Opties: