2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Applicatie voor financiële- en inkoopprocessen
Descripción: De Opdracht betreft één (1) SaaS oplossing (en daarbij 1 ondernemer) voor een inkoop-, contract- en financiële applicatie, met de juiste koppelingen naar het huidige/verdere applicatielandschap. Om zo een integrale bedrijfssturing te kunnen voeren op een efficiënte en gebruiksvriendelijke manier met een (standaard) geautomatiseerde en betrouwbare applicatie. Daarnaast is (gedetailleerd) inzicht en overzicht nodig in de financiële- en inkoopsituatie (contracten, bestellingen, spend). Inclusief implementatie, training en onderhoud. De Opdracht betreft één (1) SaaS oplossing (en daarbij 1 ondernemer) voor een inkoop-, contract- en financiële applicatie, met de juiste koppelingen naar het huidige/verdere applicatielandschap. Om zo een integrale bedrijfssturing te kunnen voeren op een efficiënte en gebruiksvriendelijke manier met een (standaard) geautomatiseerde en betrouwbare applicatie. Daarnaast is (gedetailleerd) inzicht en overzicht nodig in de financiële- en inkoopsituatie (contracten, bestellingen, spend). Inclusief implementatie, training en onderhoud.
Identificador interno: M2609 0014
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 48442000 Paquetes de software de sistemas financieros, 72263000 Servicios de implementación de software
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Het al dan niet afnemen van het ontsluiten van de historische data en bestanden uit Exact en Synergy is voor Opdrachtgever optioneel en geen verplichting.