733178-2026 - Planificación
Países Bajos – Trabajos de construcción – AI 2026-0032 – Nieuwbouw TASC Hamerkwartier’ in Amsterdam-Noord
Anuncio de información previa o anuncio periódico indicativo usado únicamente para información
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: AI 2026-0032 – Nieuwbouw TASC Hamerkwartier’ in Amsterdam-Noord
Descripción: AI 2026-0032 - Nieuwbouw TASC Hamerkwartier’ in Amsterdam-Noord De gemeente Amsterdam is voornemens in maart 2027 een Europese aanbesteding te starten voor de selectie van een aannemer voor de bouw en realisatie van een nieuw opgerichte techniekschool. Deze toekomstige voortgezet onderwijs school komt in Amsterdam Noord en draagt de naam: “Tech Amsterdam Scholen Collectief (TASC)”. De school wordt opgericht vanwege het dringende tekort aan technici in de randstad. Deze vooraankondiging informeert de vakwereld over de aankomende opgave. De huidige TASC is tijdelijk gevestigd in Amsterdam Zuidoost. Hierbij de ambities voor de nieuw te bouwen school in Amsterdam Noord: Gloednieuwe technische vmbo-school | Sociaal Domein De belangrijkste doelstelling voor het project is om tot een inkoop te komen van een aannemer voor het realiseren van het nieuwbouw schoolgebouw voor TASC in het Hamerkwartier. Hierbij zoekt het projectteam een aannemer die in staat is om -ondanks de logistieke complexiteit- het project tijdig op te leveren, zodat de school vóór aanvang van het schooljaar 2029/2030 de deuren kan openen. Deze inkoopstrategie betreft de inkoop van: • Aannemer (zowel bouwkundig als installatietechnisch). Scope De scope van het project betreft de realisatie van een nieuw onderwijsgebouw voor TASC op basis van bestek en tekeningen. Deze opgave omvat: • Een gebruiksklaar gebouw, inclusief fietsenkelder; • Vaste inrichting; hieronder wordt onder andere verstaan - niet gelimiteerd - vaste (ingebouwde) balies, kasten en zitelementen); • Landschappelijke inrichting kavel zoals bijvoorbeeld dakterrassen. Buiten de scope van het project vallen de volgende onderdelen: • Bouwrijp maken van de kavel • Inrichting openbare ruimte; • Losse inrichting; een en ander in overeenstemming met de demarcatielijst van ‘Onderwijs, Jeugd en Zorg’ (OJZ). Aanvullende informatie In april 2024 zijn de volgende diensten ingekocht door middel van Europese aanbestedingen en de percelenregeling (kostendeskundige): • Architect en constructeur; • Installatieadviseur en -ontwerper (inclusief bouwfysica-advies); • Kostendeskundige. Om de inkoop van de aannemer mogelijk te maken is in het 1e kwartaal 2025 gestart met het de ontwerpfase.
Identificador interno: AI 2026-0032
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios