733357-2026 - Licitación
Bélgica – Poda de setos – Raamovereenkomst voor het scheren van hagen en solitairs op het grondgebied van de stad Antwerpen
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor het scheren van hagen en solitairs op het grondgebied van de stad Antwerpen
Descripción: Voorwerp van deze diensten: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein op het grondgebied van de Stad Antwerpen. Het betreft voornamelijk verkeersgroen, blokhagen, boomspiegels, hagen langs fiets- en voetpaden, hagen in middenbermen, enzovoort. De te scheren hagen liggen betrekkelijk versnipperd. De opdracht is verdeeld in 3 percelen waarbij de opdrachten geografisch gegroepeerd zijn. Perceel 1: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Merksem, Antwerpen Centrum, Borgerhout en Deurne Perceel 2: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Borsbeek, Berchem en Antwerpen-Kiel Perceel 3: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Antwerpen Linkeroever, Wilrijk en Hoboken
Identificador interno: GAC_2025_03816
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77342000 Poda de setos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Merksem, Antwerpen Centrum, Borgerhout en Deurne
Descripción: Perceel 1: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Berendrecht-Zandvliet-Lillo, Ekeren, Merksem, Antwerpen Centrum, Borgerhout en Deurne (ongeveer 59.000 m² per jaar)
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Borsbeek, Berchem en Antwerpen-Kiel
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Scheren van hagen in straten en op pleinen op openbaar domein in Antwerpen Linkeroever, Wilrijk en Hoboken
Identificador interno: 3