735046-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – Raadsinformatiesysteem
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raadsinformatiesysteem
Descripción: Gemeente Renkum wil een overeenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van een geïntegreerde vergadersoftware inclusief bestuursinformatiesysteem en het geven van ondersteuning hierbij voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging van twee maal met twee jaar. maximaal 300 gebruikers RIS
Identificador interno: nog niet bekend
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Gemeente Renkum wil een overeenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van een geïntegreerde vergadersoftware inclusief bestuursinformatiesysteem en het geven van ondersteuning hierbij voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging van twee maal met twee jaar. 480000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: --