737230-2026 - Licitación
Polonia – Instrumentos y aparatos médicos diversos – Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej.
Descripción: Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury medycznej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części określone w SWZ jako pakiety.
Identificador interno: CLO/ZP/44/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Justificación del procedimiento acelerado: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp (art. 138 ust. 4 ustawy Pzp).
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0004
Título: PAKIET 1 - Materiały eksploatacyjne do aparatury medycznej HBO.
Descripción: 1. Część twarzowa maski BIBS / SCOTT przeznaczonej do podawania mieszanin tlenowych lub gazowych w środowisku komory hiperbarycznej. Rozmiar: L, XL (L – 20 szt., XL – 10 szt.). Ilość: 30 sztuk.
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet 2 - Materiały eksploatacyjne do aparatury medycznej HBO.
Descripción: 1. Półmaski wielokrotnego użytku, z lekkiego materiału elastomerowego, nisko profilowa konstrukcja, nie zakłócająca pola widzenia. Wyposażona w system nagłowia i regulowane paski. Maski przeznaczone do podawania mieszanin tlenowych lub gazowych, przystosowane do pracy w komorze hiperbarycznej. Maski dostępne w rozmiarze: S, M, L. Produkt niesterylny. Pakowane pojedynczo. Ilość: 20 sztuk. 2. System taśm nagłowia, do półmasek serii 6000(6100.6200.6300), posiadanych przez zamawiającego. Taśmy wymienne, szybkie i łatwe w montażu do półmaski. Zawieszenie kołyskowe w celu łatwego dopasowania. Jedna z końcówek paska mocowana na karku. Nagłowia używane do masek do komory hiperbarycznej i terapii tlenem. System taśm nagłowia kompatybilny z maskami w pozycji: 1. Opakowanie: 20 sztuk. Łączna ilość: 600 sztuk. Ilość: 30 opakowań.
Identificador interno: 2