2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Netwerkbeheerdiensten en -vervanging
Descripción: Ter voorbereiding op mogelijke aanbestedingen voert de gemeente een marktconsultatie uit om de markt van netwerkbeheerdiensten en netwerkvervanging vroegtijdig te betrekken. Zo proberen we een goed beeld te krijgen van de ontwikkelingen om zo de uitvraag en onze inkoopstrategie beter te laten aansluiten bij de huidige marktontwikkelingen. Dit is een marktconsultatie die gaat over netwerkvervanging en netwerkbeheerdiensten. De exacte scope en omvang zal bij een eventuele aanbesteding worden vastgesteld.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72700000 Servicios de red informática
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Ter voorbereiding op mogelijke aanbestedingen voert de gemeente een marktconsultatie uit om de markt van netwerkbeheerdiensten en netwerkvervanging vroegtijdig te betrekken. Zo proberen we een goed beeld te krijgen van de ontwikkelingen om zo de uitvraag en onze inkoopstrategie beter te laten aansluiten bij de huidige marktontwikkelingen.
Identificador interno: 1