2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering en plaatsing van akoestische vergaderboxen
Descripción: Het bestuur wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering, plaatsing en gebruiksklare oplevering van losstaande akoestische vergaderboxen. De vergaderboxen zijn bestemd voor individueel werken, telefonische gesprekken, online vergaderingen en fysieke overlegmomenten binnen kantoor-, onderwijs- en vergaderomgevingen. Het standaardassortiment omvat minstens: • een éénpersoons vergaderbox; • een tweepersoons vergaderbox; • een vierpersoons vergaderbox. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om binnen hetzelfde assortiment ook andere afmetingen of configuraties te bestellen indien deze door de opdrachtnemer worden aangeboden. Bestellingen worden geplaatst in functie van de behoeften van de aanbestedende overheid gedurende de looptijd van de raamovereenkomst. Leveringen kunnen betrekking hebben op één of meerdere vergaderboxen en dienen te worden uitgevoerd op diverse locaties in Vlaanderen en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. De opdracht omvat minstens het transport, het binnenbrengen, de montage, de positionering op de aangeduide locatie, de eventuele aansluiting van geïntegreerde technieken en het volledig gebruiksklaar opleveren van de vergaderboxen.
Identificador interno: PPP0RD-323/6233/2026/13 - ID323
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39151300 Mobiliario modular
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/13 - ID323_1