741618-2026 - Resultados
Bélgica – Servicios topográficos – ARC-26-0002 Het ter beschikking stellen van allerhande landmeetkundige diensten
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ARC-26-0002 Het ter beschikking stellen van allerhande landmeetkundige diensten
Descripción: De diensten omvatten allerhande topografische en landmeetkundige diensten en aanverwante opdrachten met inbegrip van de daarbij horende plannen. Het voorwerp van deze opdracht wordt uitgebreid beschreven in de technische bepalingen van dit bestek. Specifiek betreft het volgende deelopdrachten die per afzonderlijk dienstbevel besteld zullen worden: - DEELOPDRACHT 1: OPMETING: Allerhande topografische opmetingen in 3D als voorbereiding en ondersteuning van projecten met inbegrip van het leveren van digitale plannen; - DEELOPDRACHT 2: BEPALEN VAN DE JURIDISCHE EIGENDOMSGRENZEN; - DEELOPDRACHT 3: OPMAKEN VAN PLANNEN; - DEELOPDRACHT 4: ONDERSTEUNING AFPALINGEN EN UITZETTEN; - DEELOPDRACHT 5: OPMAKEN VAN PLAATSBESCHRIJVINGEN; - DEELOPDRACHT 6: OPMETING EN LEVERING VAN EEN GRB-CONFORM AS-BUILTPLAN; - DEELOPDRACHT 7: ONDERSTEUNING DOOR EEN LANDMETER/TOPOGRAAF; - DEELOPDRACHT 8: SCHATTEN VAN ONROERENDE GOEDEREN; - DEELOPDRACHT 9: SCANNING; - DEELOPDRACHT 10: ONDERHANDELEN.
Identificador interno: ARC-26-0002
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71351810 Servicios topográficos
Clasificación adicional (cpv): 71355000 Servicios de agrimensura, 71355200 Servicio oficial de topografía catastral
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ARC-26-0002 - 1
Identificador interno: 1