742101-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de seguros – Vrijwillige transparantie vooraf vrijwillige ANW-hiaat verzekering
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vrijwillige transparantie vooraf vrijwillige ANW-hiaat verzekering
Descripción: Dienstverleningsovereenkomst Anw-hiaatverzekering voor medewerkers op vrijwillige basis. Geraamde waarde €265.000,- excl. btw, afhankelijk van aantal deelnemers.
Identificador interno: VT.2026.INK2
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Dienstverleningsovereenkomst Anw-hiaatverzekering voor medewerkers op vrijwillige basis. Afhankelijk van aantal deelnemers, dit is op vrijwillige basis.
Identificador interno: 1